Yükleniyor lütfen bekleyiniz...

STRATEJİK YARATICILIK

Stratejik_Yaratıcılık

Dünyada en büyük çıkışların ve başarı öykülerinin; yaratıcı akılla stratejik düşünmeyi birleştiren kişi ve kurumlarca gerçekleştirildiği görülür. Peki yaratıcılık geliştirilebilir mi ? Elbette. Küçük bir dokunuş muhteşem sonuçlar yaratabilir…

EĞİTİM İÇERİĞİ

Her insan yaratıcıdır. Ama eğitim sistemi, bakış açıları, endişe ve yeniyi denerken güvenli ve denenmiş olanı kaybetme korkusu bir çok insanı kendi farkını ortaya koyarak çalışmaktan, yaratıcı fikir, uygulama ya da ilişki biçimlerini keşfetme ve hayata geçirmekten alıkoyar.


İş hayatında ise yaratım; Reklam, Prodüksiyon, Medya ya da çok az bir kısım pazarlamanın bir özelliği olarak sınırlandırılır. Yaratıcılık beklenen departmanlardan da işin doğasını kavrama ve istenen iş/satış/üretim hedeflerine ulaşılmasında aktif bir kavrayış beklenmez.


Oysa dünyada en büyük çıkışların ve başarı öykülerinin bu iki aklı birleştiren kişi ve kurumlarca gerçekleştirildiği görülür.


Peki yaratıcılık geliştirilebilir mi?


Elbette en azından mevcut işimizde yeni küçük bir dokunuş muhteşem sonuçlar yaratabilir.

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Neler Söylediler?
Yukarı Çık