Yükleniyor lütfen bekleyiniz...

PINAR SAKLIYAN KOÇALİ İLE “RUHUNU BESLEYEN LİDERLER”

«Herkes lider olabiliyorken fark yaratan, hakiki bir iz bırakan lider olmanın sırrı nedir» sorusunun cevabının arandığı bu konferans, katılımcılarının kendi iç dünyalarına uzanmalarına, çocukluk ya da ilk gençlikle bıraktıkları hünerleri bu yolla hatırlamalarına, bugünün koşullarında lider olma ve liderlik yapma biçimlerini yeniden sorgulamalarını hedefliyor.

EĞİTİM İÇERİĞİ

21. Yüzyılın çağdaş iş yaşamına getirdiği, yer yer dayattığı alışkanlıklar, her biri lider olmak üzere, teşvik eden ve potansiyelini doğru kullanabilen çalışanların da becerileri oranında belirli bir grubun, departmanın ya da büyük ölçekli yapıların liderliğini üstlenebildikleri bir yeni rekabetçi ortam sağladı. «Herkes lider olabiliyorken fark
yaratan, hakiki bir iz bırakan lider olmanın sırrı nedir» sorusunun cevabının arandığı bu konferans, katılımcılarının kendi iç dünyalarına uzanmalarına, çocukluk ya da ilk gençlikle bıraktıkları hünerlerin ve bugünün «yoğun» iş temposunda kullanmayı ihmal ettikleri özel yeteneklerin yeniden uyandırılmasına varıncaya kadar beklenmedik bir yolculuk üzerinden, bugünün koşullarında lider olma ve liderlik yapma biçimlerini yeniden sorgulatmayı hedefliyor. Oyunlarla bezenen ve interaktif bir ortamda gelişen konferansın sonunda, «çağdaş lider» tanımı, «fark yaratan çağdaş lider»le yarıştırılıyor.

  • Lider Kimdir?
  • Lider Nasıl Fark Yaratır?
  • Ruhunu Beslemek Neyi İfade Eder?

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Neler Söylediler?
Yukarı Çık