Yükleniyor lütfen bekleyiniz...

ARSEN GÜRZAP’LA “ETKİLİ KONUŞMANIN KİMYASI”

Arsen-Gürzap-icerik

“Konuşmak” kelimeler aracılığıyla beste yapmaktır. Bu keyifli atölyede, “konuşma” meselesine Arsen Gürzap’ın bilgi birikimi, hayat deneyimi ve etkili konuşma eğitimine adanmış 35 yılın penceresinden bakıyoruz.

EĞİTİM İÇERİĞİ

“Etkili Konuşmanın Kimyası” atölyesinde Arsen Gürzap, müziğin insan beyni, insan kimyası üzerinde yarattığı dramatik etkiyi çarpıcı örneklerle ele alıyor ve araştırmaların ortaya koyduğu şu sonucu paylaşıyor katılımcılarla: müzik ve konuşma otonom sinir sistemimizde benzer etkiler yaratır. Ninni nasıl hemen her çocuk üzerinde rahatlatıcı bir etki yaratırsa, ninnilerin müzikal özelliklerini taşıyan, yani monoton, kendini tekrar eden, tek düze, düşük volümlü, düşük tempolu bir konuşma da, insan üzerinde uyku etkisi yaratır. Fark yaratan, dinleten, etkileyen, hayran bırakan bir konuşmacı olmanın bir formülü var ve Arsen Gürzap, “Etkili Konuşmanın Kimyası” atölyesinde bu formülü şaşırtıcı, keyifli, akılda kalıcı yollarla paylaşıyor.

  • Duyulabilir & Anlaşılabilir Olmak
  • Yaşayan, Canlı, İlgi Çeken Unsur / Ses enerjisi 
  • Konuşmanın “İşaret Parmağı” / Vurgu
  • Konuşmanın Melodisi / Tonlama
  • Duygu Aktarımı
  • Konuşmanın Zenginlik Unsuru / Kelimeler & Kavramlar

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Neler Söylediler?
Yukarı Çık