Yükleniyor lütfen bekleyiniz...

KİŞİYE ÖZEL "CANLI ONLINE" ETKİLİ KONUŞMA EĞİTİMİ

Sayfa_İçi_Kişiye_Özel_Online

Diksiyon ve Hitabet Eğitimi'nde Türkiye’nin ilk ve en deneyimli okulu olan; Arsen Gürzap ve Can Gürzap yönetimindeki Dialog Anlatım İletişim’den eğitim almak için artık evinizden çıkmanıza gerek yok.

Etkili Konuşma eğitimini, evinizde veya ofisinize, size uygun gün ve saatlerde, Dialog ekibinin deneyimli hitabet eğitmenleriyle bilgisayar üzerinden bire bir görüntülü canlı bağlantı gerçekleştirerek alabilmeniz için nasıl ilerliyoruz?

  • Konuşma, hitabet, iletişim, sunum konularında durum ve ihtiyacınızı tespit etmek amacıyla aşağıda yer alan sorulara verdiğiniz yanıtları analiz ediyoruz.
  • İhtiyacınıza cevap verecek en doğru eğitmeni ve eğitim içeriğini belirliyoruz
  • Ofisinizin - evinizin konforunda, size uygun olan gün ve saatlerde; eğitmenimizle bilgisayar üzerinden görüntülü canlı bağlantı gerçekleştirerek eğitiminizi en verimli yöntemlerle almanızı sağlıyoruz.
  • Eğitim esnasında eğitmenle bire bir interaktif ilerlemenizin yanı sıra, eğitimin verimli bir şekilde gerçekleşmesini destekleyen notları, çalışmaları, görüntüleri, ödevleri; aplikasyon üzerinden canlı olarak paylaşarak yüz yüze eğitimden farksız koşullarda eğitimi gerçekleştiriyoruz.
  • 2şer saatlik seanslar halinde gerçekleşen 10 saatlik eğitim sürecimizde, sadece eğitmenin paylaştığı teorik bilgilerle değil, interaktif çalışmalarla ve uygulamalarla, öğrenilen bilgilerin hayata geçmesini ve davranışa dönüşmesini hedefliyoruz.
  • Eğitim süreci içinde edindiklerinizi hayata geçirmenizi destekleyen takip çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

30 yıldır eğitimlerimizle 60.000’in üzerinde insanın hayatına dokunduk; onların daha etkili, daha özgüvenli konuşmalarına, sunum yapmalarına ve iletişim kurmalarına destek olduk. Şimdi Dialog Anlatım İletişim olarak Türkiye’nin dört bir yanında eğitimlerimize ihtiyaç duyan ama bize ulaşamayan insanların hayatına, canlı online eğitimlerimiz sayesinde dokunmak istiyoruz.

EĞİTİMLERLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUN, SİZİ HEMEN ARAYALIM!

Yukarı Çık