Yükleniyor lütfen bekleyiniz...

CAN GÜRZAP’LA “DOĞRU, ETKİLEYİCİ, GÜZEL KONUŞMA”

Can-Gürzap-içerik

Konuşma, beden kullanımı, iletişim konularında büyük gruplara yönelik gerçekleşen konferansın hedefi, kişilere hoşça vakit geçirtirken, bahsi geçen konularda farkındalık ve bilinç yaratmak, ilgi duyan kişiler içinse eğitim sonrasında, ileriye yönelik davranış değişikliği konusunda motivasyon sağlanmasıdır.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Can Gürzap tarafından hazırlanarak uygulanan konferans, bir kurum çatısı altında çalışan kişilerin; duygu ve düşüncelerini eksiksiz aktarmalarını, etkin iletişim kurmalarını, topluluk önünde konuşurken ya da yüz yüze görüşmelerde dil, ses, nefes ve bedeni doğru kullanmalarını, yerine ve zamanına göre doğru ifade biçimlerini benimsemelerini ve tüm bunları kurumsal yaşantının ayrılmaz bir parçası olarak görmelerini sağlar.


İki saatlik özel konferansta öğrenilen bilgiler ezber niteliğinde hafızada tutulması yerine birer davranış temeli oluşturmaya yöneliktir.

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Neler Söylediler?
Yukarı Çık