Yükleniyor lütfen bekleyiniz...

BELİRSİZLİK DÖNEMLERİNDE KENDİNİ VE DEĞİŞİMİ YÖNET

KendiniveDeğişimiYönet

Değişim dönemlerinde günlük hayata en çok yansıyan kavramlardan biri hiç şüphesiz: Belirsizlik. Belirsizlik daha fazla, çok daha fazla “soru” demek değil mi? Cevabı net olmayan sorular da stresi tetikler. Hiç olmasa mı iyi? “Biraz olsa fena değil” mi? İlacı nedir peki bu yeni durumun? Aşısı var mı? Bir tutam mizah mesela, işe yarar mı? Hiçbir şey yapmadan durmak mıdır acaba gereken? Daha hızlı koşmak mı yoksa öncekinden?

İster kişisel hayatımızı, ister büyük bir holdingi yönetelim; aslında ekonomik büyümenin temel dinamikleri çok benzerdir. Tüm kişi ve kurumlar için de hayati öneme sahiptir. Şirketinizi ya da kendinizi yönetirken yanlış ya da zamanda verilmemiş kararların getireceği maliyetler yüksek ve hatta bazen yaşamsal olabilmektedir.

Algılamak, tanımlamak, elbette sorunlu gördüğümüz durumları çözümlemek için önemli bir adım. İçinde yaşadığımız bu belirsiz dönemde hepimiz çatılarımızın altına saklandık değil mi? Hepimiz mesela hakikaten hepimiz mi? Sorulara buradan başlasak değişimi daha kolay mı algılarız? Çözümlemek daha mı verimli olur? Verimlilik nedir? Kendi çatılarımızın altında iken verimlilik ne durumda?
Değişimi “dönüşümle” değiştirmekle başlasak? Bireysel kalitemizi sadece bir tık ileriye taşıdığımızda nasıl bir toplam değişime yol açarız?

Eğitmen

Hakan Erden / Pazarlama & Satış ve Yönetim Eğitmeni

Eğitim Süresi

3 Saatlik Canlı Online Seminer

Eğitim Tarihleri

Fiyat

Yukarı Çık